VVD Groningen: provinciaal geld internet
De VVD-Statenfractie in Groningen vindt dat de provincie zich moet inzetten voor snel internet op het platteland.
Voor boerenbedrijven is het essentieel dat hun management en data op orde zijn, waarbij snel internet onmisbaar is, geeft de VVD aan.
'Als kabelbedrijven het laten afweten in bepaalde regio's, is het helemaal niet gek om als provinciale overheid hierin te investeren', laat woordvoerder Mirjam Wulfse weten.
Gaswinningsakkoord
De fractie heeft dit eerder aangekaart bij de behandeling van gaswinningsakkoord 'Herstel op vertrouwen, vertrouwen op herstel'.
Volgens de liberalen gebeurt er echter te weinig. 'We hebben ook nog geen onderzoek gezien of enige andere vorm van activiteit van de provincie op dit gebied', stelt woordvoerder Mirjam Wulfse.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF13003 T cirkelschudder
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.891
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag22° / 10°45 %
-
Zondag18° / 13°95 %
-
Maandag16° / 8°10 %















