Danone profiteert van herstel babyvoeding
Het Franse voedingsmiddelenconcern Danone heeft in het derde kwartaal geprofiteerd van een herstelde vraag naar zijn babyvoedingsproducten. Dat blijkt uit een handelsbericht dat vandaag is gepresenteerd.

De vraag naar melkpoeder en andere babyvoeding steeg met 19 procent, de eerste toename op kwartaalbasis in meer dan een jaar.
Danone kampte bij dit onderdeel met aantijgingen van omkoping in China en een terugroepactie die loos alarm bleek.
Verse zuivelproducten
Danone, ’s werelds grootste yoghurtfabrikant, zag het volume bij zijn verse zuivelproducten met ruim 7 procent dalen, maar compenseerde dat met prijsverhogingen.
De omzet steeg in het derde kwartaal met 6,9 procent tot 5,4 miljard euro, terwijl het totale volume met 0,1 procent afnam. Het bedrijf verwacht dit jaar een omzetgroei van 4,5 à 5,5 procent op jaarbasis.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag18° / 13°90 %