Danone profiteert van herstel babyvoeding
Het Franse voedingsmiddelenconcern Danone heeft in het derde kwartaal geprofiteerd van een herstelde vraag naar zijn babyvoedingsproducten. Dat blijkt uit een handelsbericht dat vandaag is gepresenteerd.
De vraag naar melkpoeder en andere babyvoeding steeg met 19 procent, de eerste toename op kwartaalbasis in meer dan een jaar.
Danone kampte bij dit onderdeel met aantijgingen van omkoping in China en een terugroepactie die loos alarm bleek.
Verse zuivelproducten
Danone, ’s werelds grootste yoghurtfabrikant, zag het volume bij zijn verse zuivelproducten met ruim 7 procent dalen, maar compenseerde dat met prijsverhogingen.
De omzet steeg in het derde kwartaal met 6,9 procent tot 5,4 miljard euro, terwijl het totale volume met 0,1 procent afnam. Het bedrijf verwacht dit jaar een omzetgroei van 4,5 à 5,5 procent op jaarbasis.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.694
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (MID) #692207
Gebruikt, € 10.694
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 3.950
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (HEN) #696233
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Donderdag15° / 8°10 %
-
Vrijdag15° / 7°5 %
-
Zaterdag14° / 8°10 %













