Meerwaarde in de voedselketen
LLTB-leden kunnen donderdag 9 oktober deelnemen aan een werkatelier over meerwaarde in de voedselketen.
Plaats van handeling is de Innofabriek aan de Dr. Poelsstraat 6 in Reuver. Het programma, dat om 15.30 uur wordt geopend door gedeputeerde Twan Beurskens, vermeldt een aantal gezaghebbende sprekers waaronder Bernd Mussler, projectmanager innovatie van DSM, Han Wörsten van de Universiteit Utrecht en Leo Marcelis van Wageningen UR.
Onderwerpen die aan bod komen zijn: meer met paprika, compacte planten als winst voor de hele keten en lekkere en gezonde groenten. Aanmelden kan via www.limburgenco.nl (klikken op Events). Aan deelname zijn geen kosten verbonden.
Het werkatelier is een initiatief van Limburg & Co, waarin de provincie Limburg samenwerkt met Industriebank LIOF, de Kamer van Koophandel en het LWV (Limburgse Werkgevers Vereniging). Ook het LLTB participeert hierin via de ambitienota Limburgse Land- en Tuinbouw Loont.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, P.O.A.
-

Valtra S 353
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1570 (WOL) #694264
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781638
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %















