Op de derde editie van AgroTechniek Holland (ATH) is het tevergeefs zoeken naar fabrikanten van aardappelmachines. De fabrikanten vinden de beursdata van 10 tot en met 13 september ongelukkig gekozen.
De Aardappeldemodag in Westmaas was op 20 augustus. Vlak voor de ATH, op 2 en 3 september, is de Potato Europe in Bockerode bij Hannover. Daardoor past ATH niet in de beursagenda van machinefabrikanten als AVR, Grimme, De Wulf, Miedema en Bijlsma Hercules. De vorige twee edities van ATH waren deze bedrijven er ook niet. Bewaarspecialisten en andere dienstverlenende bedrijven zijn wel op de beurs in Biddinghuizen.
Beursmanager Willem Bierema vindt het jammer dat de fabrikanten van aardappelmachines wegblijven. ‘We willen graag een complete beurs zijn.’ Om die reden is hij ook niet tevreden over het feit dat maar de helft met de melk- en staltechniek op ATH aanwezig is. De afwezigheid heeft deels te maken met ontevredenheid over de Mechahal.Ik verwacht dat er in 2016 wel meer standhouders van melk- en staltechniek zijn.’
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (BIE) #692156
Gebruikt, € 7.361
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, € 7.250
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %















