Innovatieve boeren gezocht
Het project Nieuwe Veehouden heeft nog enkele plaatsen vrij voor ondernemers die vastlopen bij het realiseren van hun plannen.
Het Nieuwe Veehouden zoekt melkveehouders, varkenshouders of pluimveehouders die een uitgewerkt plan hebben klaarliggen, maar de realisatie niet van de grond krijgen. Denk daarbij aan het verkrijgen van een vergunning, financiering of het opzetten van een afzetkanaal van nieuwe producten.
Dit jaar zet het Nieuwe Veehouden weer een aantal Mogelijkmakersnetwerken op. Bij elk plan wordt er samen met de veehouder gezocht naar een oplossing.
Vastlopen
Afgelopen jaar zijn in het project al diverse veehouders op deze wijze begeleid. Tijdens het traject bleek dat sommige veehouders vastlopen in het huidige systeem. Ze krijgen bijvoorbeeld een afwijzing of het advies om hun plan minder innovatief te maken. Terwijl dat niet strookt met de intenties van de veehouder.
Aanmelden
De netwerken starten in september 2014 en lopen tot maart 2015. De begeleiding van de netwerken is in handen van Wageningen UR (LEI en Livestock Research), CAH Vilentum en Natuur & Milieu. De projectleiding wordt door Projecten LTO Noord verzorgd.
Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via dit formulier tot 14 augustus 2014.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 4.080
-

Lemken Juwel 8 MV 5 schaar wentelploeg (SOM) #776800
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %











