Om haar leden goed te kunnen blijven ondersteunen, vraagt LTO Glaskracht Nederland tuinders om deel te nemen aan het Arbeidsmarktonderzoek 2014.
Om een actief arbeidsmarktbeleid te kunnen voeren, is het voor LTO Glaskracht Nederland belangrijk goed zicht te hebben op de ontwikkelingen in die markt. Het onderzoek geeft meer inzicht in de in- en uitstroom van werknemers en in vacatures en of er verschuivingen zijn in het soort opleidingen waar leden om vragen. Daarom is het belangrijk dat voldoende bedrijven uit de glastuinbouw deelnemen.
LTO Glaskracht Nederland werkt hierbij samen met andere werkgeversorganisaties en de vakbonden.
Het gaat om een gezamenlijk onderzoek in alle sectoren van Colland. Tevens is er samenwerking met Aequor, het kenniscentrum beroepsonderwijs in de agrarische en groene sectoren.
Voor de plantaardige sectoren is het onderzoek een aangepaste voortzetting van de studie die Productschap Tuinbouw eens in de twee jaar uitvoerde.
Onderzoeksbureau Panteia in Zoetermeer voert het onderzoek uit. Alle gegevens worden anoniem verwerkt. Het onderzoek duurt tot 11 augustus.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3025E COMPACTTREKKER (BEN) #781767
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6510
Gebruikt, € 24.500
-

Case IH PUMA 165 MULTICONTROLLER STAGE V
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zaterdag14° / 9°30 %
-
Zondag13° / 6°55 %
-
Maandag14° / 6°5 %















