Opnieuw mond-en-klauwzeer in Zuid-Korea
Nadat het drie jaar rustig was in Zuid-Korea, heeft zich onlangs opnieuw een geval van mond- en-klauwzeer (MKZ) voorgedaan.
Bij een varkensbedrijf in de provincie Uiseong, ten zuidoosten van Seoul, is een varken gevonden met deze ziekte. Om verdere verspreiding te voorkomen, zijn zesduizend varkens in de omgeving geruimd.
Volgens het provinciale ministerie is daarmee de kans op verdere verspreiding klein. In de omgeving zijn verder weinig dieren die gevoelig zijn voor de ziekte.
Tegenslag
Het is voor de Koreanen de tweede tegenslag in korte tijd. Het afgelopen half jaar is het land getroffen door een forse uitbarstng van vogelgriep.
Hierdoor kozen veel Koreanen voor alternatieve vleessoorten, zoals varkensvlees. Nu valt ook deze vleessoort bij velen af.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

John Deere 6420 S met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Karat 10-300 cultivator (ZAN) #75861
Gebruikt, € 14.959
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Woensdag6° / 2°80 %
-
Donderdag6° / 0°40 %
-
Vrijdag5° / -2°20 %











