Boer trekt nieuw publiek met luchtballon
Vleesveehouders en ballonvaarders Van Herk in het Noord-Brabantse Haaren openden twee luxe-vakantiewoningen, geheel in stijl van de ballonvaart. 'Met de luchtballon willen we een nieuw publiek trekken.'
Volgens Bart-Jan van Herk zijn de woningen 'Jules Verne' en 'Tramuntanta' uitstekend geschikt voor de zakelijke markt. 'Ondernemers willen we met vergaderen met beleving inspireren dingen beter te doen.'
Voor een verblijf van een week variëren de prijzen van 677 tot 1.997 euro.
Your First Flight
Voor groepen vanaf zeven personen ontwikkelde Van Herk het ballonvaartarrangement Your First Flight, inclusief praktijkoefening, vaart, diner en overnachting in een van de vakantieappartementen, kosten 250 euro per persoon.
'De bedden slaan aan. We hebben sinds april een kleine honderd overnachtingen gehad.'
BallonAIRpoort
Naast de woningen, beschikken de Van Herks over mini-camping Pergama Landjuweel en een eigen luchtballonbedrijf BallonAIRpoort. Jaarlijks maken 'honderden' mensen een ballonvaart met een van de drie agrarisch getinte luchtballonnen.
De meeste inkomsten haalt de familie uit de recreatieve tak. De agrarische poot, zo'n honderd rosékalveren, blijft echter de basis van het bedrijf, benadrukt Bart-Jan van Herk met klem.
· Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ZUI) #692965
Gebruikt, € 5.168
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











