WK-Koe Sijtje ziet grote overwinning Oranje
Nederland gaat morgen met een groot doelpuntenverschil winnen van Costa Rica. Dat voorspelt WK-Koe Sijtje van melkveehouder Harry Heeman uit Middenbeemster. Ze wijst Nederland duidelijk aan als winnaar.

Sijtje doet voorafgaand aan iedere voetbalwedstrijd van het Nederlands elftal een voorspelling voor de Noord-Hollandse televisiezender RTV NH.
De koe moest er even in komen, bij het openingsduel tegen Spanje koos ze nog voor het land van de castagnetten. Die emmer stond toen voor de kijkers links, de plek waar vervolgens Nederland werd geplaatst.
Sijtje koos daarna telkens voor Oranje. Zo ook tegen Mexico, waar de koe overigens ook een royale overwinning voorspelde. De populariteit van de koe is dusdanig gestegen, dat ze zelfs een eigen F acebook -pagina heeft.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (HAE) #692917
Gebruikt, € 5.644
-
New Holland T6.155 AutoCommand
2022, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZUI) #692297
Gebruikt, € 3.950
-
Kuhn Ploeg VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Dinsdag19° / 11°80 %
-
Woensdag22° / 12°0 %
-
Donderdag24° / 11°5 %