Verkoop lelijk fruit en groente in Frankrijk
Onder de naam 'Quoi ma gueule?' - wat is er mis met mijn gezicht? - is een groep van Franse fruit- en groentelers begonnen met een nieuwe project ter bevordering van lelijke groenten en fruit.
In een tweedaagse proef met detailhandelaar Intermarché werd 1.200 kilo lelijke groenten verkocht met een korting van 30 procent.
Nu de proef succesvol is afgesloten wil de telersvereniging, die zichzelf 'Les Gueules cassées' (de gebroken gezichten) noemt, een label lanceren voor lelijke groenten om verspilling van smakelijke maar misvormde verse producten te voorkomen.
Detailhandelaren
Vele detailhandelaren, met inbegrip van Intermarché, Leclerc, Auchan en Monoprix, hebben zich aangesloten bij het project en lelijke vruchten opgenomen in hun productaanbod.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Woensdag25° / 17°20 %
-
Donderdag20° / 17°75 %
-
Vrijdag20° / 10°0 %











