Verkaveling Breukelen niet gelukt
Het project Verkavelen voor Groei in Breukelen en omgeving heeft de verwachtingen niet kunnen waarmaken.
Er zijn geen ruilen voortgekomen en het grootste deel van de 32 hectare BBL grond die beschikbaar was, gaat terug in de verkoop.
‘Er is minder uit het proces gekomen dan we hadden voorgesteld. Wel is er in de polder Mijnden een kleine ruil geweest, waarbij de huiskavel van een boer groter wordt’, licht Pieter van der Grift van LTO Noord Utrecht toe.
Landbouwstructuur
Na de voorafgaande verkenningen leken er volop veehouders in Breukelen en omgeving met animo om mee te doen in de verkaveling. Door de weinig verspreide ligging van de BBL-grond, bleek dit niet mee te vallen.’
De inzet van de verkaveling was het verbeteren van de landbouwstructuur in het 1.800 hectare grote landbouwgebied, dat zich uitstrekt van Loenen aan de Vecht tot Maarssen.
Vermindering veldkavels
Het streven naar vergrote huiskavels, dichterbij leggen van veldkavels en vermindering van het aantal veldkavels heeft voorrang boven bedrijfsvergroting.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5075E trekker 12/12 (HIL) #780325
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %











