WK-koe komt met voorspelling in vorm
Niet alleen het Nederlands voetbalelftal doet goede zaken. Dat geldt ook voor WK-koe Sijtje van Harry Heeman uit Middenbeemster. De koe deed gisteren opnieuw een goede voorspelling voor de wedstrijd Nederland Chili.

Sijtje doet voorafgaand aan iedere voetbalwedstrijd van het Nederlands elftal een voorspelling voor de Noord-Hollandse televisiezender RTV NH. De koe koos gisteren, net als bij de wedstrijd tegen Australië, voor de bak van Nederland.
Omdat de koe slecht een kleine hap nam, verwachtte eigenaar Harry Heeman dat Nederland de wedstrijd met één doelpunt verschil zo winnen. Waarschijnlijk had hij niet gerekend op de late goal in blessuretijd.
Mindere start
De koe, die door RTV NH is omgedoopt tot WKoe, zat er bij de eerste voorspelling naast. De koe koos toen voor Spanje.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Novacat 305 3-puntsmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (MM) #692957
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Hibiscus 765 SD
2012, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZOB) #692701
Gebruikt, € 5.247
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %