Mansveld: door met waterzuivering tuinbouw
Staatssecretaris Wilma Mansveld (IenM) houdt vast aan haar planning om maatregelen te nemen om verontreiniging vanuit de glastuinbouw tegen te gaan.
Daarvoor moet het afvalwater van glastuinbouwbedrijven gezuiverd worden. Volgens de tweede nota duurzame gewasbescherming wordt de toepassing voor zuiveringstechniek op tuinbouwbedrijven uiterlijk in 2016 verplicht.
De VVD liet eerder weten dat verplichte zuivering telers te veel op kosten zou jagen. De VVD pleitte voor een meer realistische tijdsplanning. Maar Mansveld wil toch vasthouden aan haar eerdere planning en zet de voorgestelde regelgeving door.
Maatwerkoplossingen
Mansveld zegt wel toe dat zij samen met LTO Glaskracht en de Unie van Waterschappen naar maatwerkoplossingen zoekt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MOL) #692924
Gebruikt, € 5.644
-

Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (OLD) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 5°10 %
-
Woensdag10° / 5°20 %
-
Donderdag11° / 6°30 %
















