Studenten CAH Dronten maken kuilschuif
Een studentenbedrijf van de CAH Vilentum uit Dronten heeft een degelijke kuilschuif op de markt gebracht. De kuilschuif bespaart boeren naast hun rug ook tijd.
Vijf studenten van CAH Dronten, die de opleiding bedrijfskunde volgen en in het tweede leerjaar zitten, zijn in september gestart met het bedrijf SChuif.
De door de studenten ontwikkelde kuilschuif is degelijk qua constructie en is inmiddels al door verschillende agrarische ondernemers in gebruik genomen.
Pengatverbinding
De kuilschuif bestaat uit twee delen die door middel van een pengatverbinding aan elkaar zijn gekoppeld. Hierdoor kan het bord naar beide kanten 40 graden draaien en de contouren van de kuil volgen.
Doordat er een ronde buis aan de onderkant van het bord is bevestigd, scheurt het plastic niet en is alle grond van de kuil af te schuiven.
De werking van de kuilschuif is te bekijken op www.kuilschuif.nl
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag25° / 16°30 %
-
Zaterdag25° / 12°0 %
-
Zondag27° / 13°5 %










