Kom in de Kas trekt ruim 200.000 bezoekers
De kassen in het land hebben dit weekeind weer volop bezoekers getrokken. Tijdens het jaarlijkse evenement Kom in de Kas kwamen 202.000 belangstellenden kijken wat er door de glastuinders zoal wordt geproduceerd.
De opkomst lag iets lager dan vorig jaar, toen er 205.000 bezoekers waren. Volgens de organisatie kwam dat doordat er dit keer vier in plaats van vijf regio’s beide dagen de deuren hadden geopend. Negentien regio’s waren alleen zaterdag of zondag open.
Zaterdag pakten veel mensen met het mooie weer de fiets om naar de bloemen-, planten- en groentekassen te gaan. De zondag was minder zonnig, met af en toe een bui, maar toch was het druk. Onder de bezoekers waren veel gezinnen met kinderen.
Tweehonderd bedrijven
De tweehonderd deelnemende glastuinbouwbedrijven zaten verspreid over het hele land. Er waren ook activiteiten voor de bezoekers georganiseerd.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

800 kg tractorbumper (zwart)
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, € 89.700
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, € 18.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag21° / 11°5 %
-
Woensdag20° / 10°20 %
-
Donderdag14° / 9°85 %














