Kom in de Kas trekt ruim 200.000 bezoekers
De kassen in het land hebben dit weekeind weer volop bezoekers getrokken. Tijdens het jaarlijkse evenement Kom in de Kas kwamen 202.000 belangstellenden kijken wat er door de glastuinders zoal wordt geproduceerd.
De opkomst lag iets lager dan vorig jaar, toen er 205.000 bezoekers waren. Volgens de organisatie kwam dat doordat er dit keer vier in plaats van vijf regio’s beide dagen de deuren hadden geopend. Negentien regio’s waren alleen zaterdag of zondag open.
Zaterdag pakten veel mensen met het mooie weer de fiets om naar de bloemen-, planten- en groentekassen te gaan. De zondag was minder zonnig, met af en toe een bui, maar toch was het druk. Onder de bezoekers waren veel gezinnen met kinderen.
Tweehonderd bedrijven
De tweehonderd deelnemende glastuinbouwbedrijven zaten verspreid over het hele land. Er waren ook activiteiten voor de bezoekers georganiseerd.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.644
-
Fendt Lotus 1250T schudder
2024, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (HIL) #27087
Gebruikt, € 1.450
-
Fendt 716 S4 Power Plus
2018, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 13°90 %
-
Zaterdag19° / 13°90 %
-
Zondag20° / 13°70 %