Computer voor onderzoek dierveredeling
Dieronderzoekers van Wageningen UR en dierveredelingsbedrijven hebben vandaag een supercomputer in gebruik genomen. Hiermee kunnen ze tot analyses van bijvoorbeeld fokwaarden komen.
De High Performance Computing (HPC) stelt hen in staat om enorme hoeveelheden gegevens met grote rekenkracht te bewerken, Het gaat om een investering van ruim 700.000 euro.
Breed4Food
De aanschaf van de HPC is een initiatief van dierveredelingsbedrijven en onderzoeksgroepen rond fokkerij en diergenetica binnen Wageningen UR, verenigd in het Breed4Food consortium.
Overigens is de HPC niet alleen geschikt voor onderzoekers in de dierveredeling, maar ook in de plantenveredeling en andere onderzoeksgebieden wordt High Performance Computing steeds belangrijker, geeft Wageningen UR aan.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

AKPIL Scorpio S cultivator/woeler
Gebruikt, € 10.750
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zondag28° / 17°20 %
-
Maandag29° / 16°10 %
-
Dinsdag31° / 18°10 %










