Mineralenconcentraat proef uitgebreid
De proef met het toepassen van mineralenconcentraat als kunstmestvervanger wordt uitgebreid. Dat liet staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ) gisteren weten.
Een volledige vrijstelling van mineralenconcentraat als kunstmestvervanger zit er voorlopig niet in. 'Dat ziet de Europese Commissie nog niet zitten', zei Dijksma tijdens het debat over het mestbeleid. 'De onderhandelingen gaan stroef.'
CDA-tweede Kamerlid Jaco Geurts vroeg om verruiming en kreeg deze dus ook. Project Pilot Mineralenconcentraat heeft als doel te onderzoeken of mineralenconcentraat – als eindproduct van mestverwerking - kan worden ingezet als kunstmestvervanger.
Mestkorrels
Dijksma liet verder weten dat mestkorrels van 90 procent droge stof kunnen worden aangemerkt als verwerkte mest.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155M tractor (MOL) #87815
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #691830
Gebruikt, € 3.289
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (DAT) #716591
Gebruikt, P.O.A.
-

F15D
Gebruikt, € 2.500
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zondag8° / 3°5 %
-
Maandag9° / 4°10 %
-
Dinsdag10° / 6°10 %












