Nieuwe generatie MF 6600 trekkers
Massey Ferguson introduceerde in Parijs tijdens de Sima landbouwbeurs de nieuwe generatie 6600 met vijf trekkers met een maximum vermogen van 120 tot 160 pk.
Evenals de 7600 serie zijn ze - afhankelijk van het model - leverbaar in de drie verschillende E-uitvoeringen: Essential, Efficient en de Exclusive.
Daarbij behoren de transmissievarianten Dyna-4, Dyna-6 of Dyna VT, wat wil zeggen een 4- of 6-traps powershift of de CVT.
Agco
De trekkers hebben allemaal 4-cilinder Agco power (Sisu) motoren met SCR. Daarmee voldoen ze aan de emissienorm Tier 4i. De geveerde cabine is gelijk aan die van de nog nieuwe 7600 serie.
Met het zwaarste model, de 6616 van 160 pk (185 pk met powerboost) claimt MF te beschikken over de zwaarste 4-cilinder trekker op de markt.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6140R trekker (BIE) #57072
Gebruikt, P.O.A.
-
Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 13°90 %
-
Zaterdag20° / 13°90 %
-
Zondag21° / 13°70 %