Opfok de Kuikenaer wordt PoultryPlus
Opfok de Kuikenaer gaat per 1 maart 2014 verder onder de nieuwe naam PoultryPlus. Deze nieuwe naam is ontstaan door het samenvoegen van de opfokactiviteiten van Hendrix Broilers en Opfok de KuikenaeR.
'Het is de bezegeling en afronding van de integratie van de opfokactiviteiten', zegt manager Robin Kemper van PoultryPlus.
'De kip staat bij ons zoals altijd centraal. Deze nieuwe naam geeft dat eigenlijk heel mooi weer. We leveren vleeskuikenouderdieren met een plus, met iets extra’s. Op z’n Engels wordt dat PoultryPlus', verklaart Kemper.
Ketensamenwerking
De komende jaren gaat PoultryPlus die plus continueren. 'We werken aan een speciaal systeem waarmee opfokkers en vermeerderaars elkaars data kunnen zien en daarmee meer idee krijgen hoe het met een koppel gaat. Zo kun je samen nog beter bouwen aan het beste resultaat.'
PoultryPlus is als opfokorganisatie voor vleeskuikenouderdieren een dochteronderneming van ForFarmers Hendrix. De afzet vindt plaats in Nederland, Duitsland, België, Zwitserland en het noorden van Oostenrijk.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, € 129.500
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
-

Kuhn Vari Master 151 ploeg (LIE) #777268
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %











