Bestemmingsplan Leudal wordt vastgesteld
Het bestuur van LLTB-afdeling De Winning Limburg roept leden op de vergadering van de gemeenteraad van Leudal van 25 februari bij te wonen.
Deze vergadering staat geheel in het teken van de vaststelling van het bestemmingsplan buitengebied. De herziening van het bestemmingsplan startte in 2007, maar liep onder meer door het maatschappelijk debat, vertraging op.
De gemeenteraad moet 25 februari instemmen met de afhandeling van de 334 zienswijzen die zijn ingediend.
Kaders
'Het bestemmingsplan geeft de kaders aan waarbinnen agrarische bedrijven zich in de komende tien jaar kunnen ontwikkelen', vertelt LLTB beleidsmedewerker Bert Vergoossen.
'Door in grote getale aanwezig te zijn tijdens de raadsvergadering laten we als agrarische sector aan de raadsleden zien dat we geen uitstel dulden en dat het plan correct en snel moet worden afgehandeld.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-

John Deere 6195M trekker AQ+ (MOL) #28683
Gebruikt, € 133.500
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #781549
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag20° / 9°10 %
-
Zondag20° / 9°10 %
-
Maandag21° / 10°10 %











