Melk en fruit promotie scholen samen
De Europese Commissie wil de promotieprogramma's voor fruit en melk op scholen samenvoegen. Dat scheelt geld en moet lidstaten meer flexibiliteit in de uitvoering geven.
De Commissie komt met de plannen na een kritisch rapport over de promotieprogramma's. Vooral in het melkpromotieprogramma werden de beschikbare fondsen niet goed gebruikt.
In de nieuwe opzet krijgen lidstaten meer mogelijkheden om het geld in te zetten waar dat het best gebruikt kan worden.
Jaarlijks is er vanuit Brussel een subsidie beschikbaar van 150 miljoen euro voor het fruitprogramma en 80 miljoen voor melk.
Het EU-fruitprogramma bestaan vier jaar en heeft in die tijd meer dan 8 miljoen kinderen bereikt verdeelt over 54.000 scholen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1550 INCL 72" RD MAAIDEK (DAT) #781080
Gebruikt, € 32.999
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (MOL) #777320
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (EMT) #781277
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Donderdag28° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°95 %
-
Zaterdag22° / 15°90 %














