Forse investering Duitse suikerverwerker
De Duitse suikerfabrikant Nordzucker investeert dit jaar een bedrag van 95 miljoen in modernisering en capaciteitsverhoging.
Met de forse investering wil Nordzucker zijn concurrentiepositie in Europa versterken. Het bedrijf loopt daarmee vooruit op het vrijgeven van de Europese suikermarkt vanaf 2017.
De investering voor 2014 is 15 tot 20 miljoen euro hoger dan afgelopen jaar, blijkt uit berichtgeving op de website van Algemeine Zeitung. Komende vijf jaar wil Nordzucker nog eens 80 miljoen euro extra steken in het optimaliseren van bedrijfsonderdelen.
Melassetank
Voor komend jaar is het onder meer de planning om in het Duitse Uelzen een melassetank te bouwen met een capaciteit van 30.000 ton. Op de betreffende productielocatie wordt daarmee de opslagcapaciteit verdubbeld.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (SOM) #696308
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zondag15° / 2°0 %
-
Maandag13° / 2°0 %
-
Dinsdag14° / 4°20 %












