Forse investering Duitse suikerverwerker
De Duitse suikerfabrikant Nordzucker investeert dit jaar een bedrag van 95 miljoen in modernisering en capaciteitsverhoging.
Met de forse investering wil Nordzucker zijn concurrentiepositie in Europa versterken. Het bedrijf loopt daarmee vooruit op het vrijgeven van de Europese suikermarkt vanaf 2017.
De investering voor 2014 is 15 tot 20 miljoen euro hoger dan afgelopen jaar, blijkt uit berichtgeving op de website van Algemeine Zeitung. Komende vijf jaar wil Nordzucker nog eens 80 miljoen euro extra steken in het optimaliseren van bedrijfsonderdelen.
Melassetank
Voor komend jaar is het onder meer de planning om in het Duitse Uelzen een melassetank te bouwen met een capaciteit van 30.000 ton. Op de betreffende productielocatie wordt daarmee de opslagcapaciteit verdubbeld.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-
Fendt 313 S4 Profi
2018, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %