NAO krijgt subsidie van TNO
Voor onderzoek naar de verspreiding van endotoxinen in waswater ontvangt stichting NAO-projecten een subsidie van 40.000 euro van TNO.
De beoordelingscommissie van TNO besloot onlangs om de subsidie toe te kennen. Doel van het onderzoek is het voorkomen van blootstelling aan endotoxinen bij de verwerking van aardappelen door optimalisatie van natte processen.
Op basis van de resultaten van het onderzoek kunnen verwerkingsbedrijven maatregelen nemen om de verspreiding van schadelijke bacteriedeeltjes op de werkvloer te beperken of te voorkomen.
Experts en kennis
In totaal doen elf verwerkingsbedrijven mee aan het onderzoek van NAO-projecten. De deelnemende bedrijven hebben direct toegang tot experts en kennis van TNO.
De totale kosten van het project bedragen maximaal 50.000 euro. Naast TNO zijn de verwerkingsbedrijven verantwoordelijk voor de financiering.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (MOL) #23459
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag4° / -1°10 %
-
Vrijdag6° / 1°65 %
-
Zaterdag10° / 3°45 %














