Help Kverneland met beste veldspuit
Het ontwikkelen van de beste spuit in de markt met de inbreng van professionele eindgebruikers, dat is de ambitie van Kverneland Group met Project iX.

De lancering is op Agritechnica, volgende week in Hannover. Kverneland nodigt bezoekers uit om persoonlijke ideeën en suggesties voor de veldspuit van de toekomst met het projectteam te delen.
‘De kennis en deskundigheid van gebruikers is er wel degelijk en we willen deze maximaal benutten in onze toekomstige spuitenontwikkeling’, zegt Piet Jan van der Marel van de ontwikkelingsafdeling van Kverneland.
Gezamenlijke visie
Boeren, loonwerkers en gebruikers van veldspuiten die Project iX bezoeken, kunnen op Agritechnica gemakkelijk de belangrijkste eisen van hun eigen toekomstige spuitmachine configureren.
‘Project iX is erop gericht om een weerspiegeling van onze gezamenlijke visie te krijgen die het wezenlijke verschil in de toekomst van spuiten zal maken’, zegt Van der Marel. ‘De dialoog met de eigenaren en chauffeurs van spuiten is belangrijk voor ons.’
Reis naar fabriek
De beste ideeën beloont Kverneland met een reis naar de Crop Care fabriek in Nederland, waar de eindgebruiker van gedachten kan wisselen met de ingenieurs. Kverneland is op Agritechnica te vinden in hal 5.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Holaras Jumbo HK-HUS kuilverdeler
2024, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (LH) #63476
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SB) #691830
Gebruikt, € 3.289
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HA) #145290
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag27° / 10°5 %
-
Vrijdag31° / 15°20 %
-
Zaterdag27° / 17°55 %