Rakesh de Vries nieuwe voorman AJF
Rakesh de Vries uit Tersoal wordt de nieuwe voorzitter van de Agrarische Jongeren Friesland (AJF). Hij neemt op 16 december de voorzittershamer over van Jorrit Postma.
De 29-jarige De Vries is fulltime verkoper bij Pas Mestopslagsystemen in Drachten. Daarnaast werkt hij op het melkveebedrijf van zijn ouders in Tersoal.
De Vries is van plan om het bedrijf met zeventig koeien en 55 hectare land over een of twee jaar over te nemen. 'Ik ben de enige bedrijfsopvolger.'
Belangenorganisatie
De nieuwe voorman van de Friese jonge boeren wil van de AJF een nog betere belangenorganisatie maken. 'Belangenbehartiging moet meer onder de aandacht komen. Op provinciaal en landelijk niveau kan de organisatie nog meer lobbyen om dingen voor elkaar te krijgen.'
De Vries denkt hierbij aan de Jonge Landbouwersregeling, de JOLA-regeling, die op dit moment in zwaar weer verkeert. De AJF maakt zich hard om deze regeling te behouden.
Brief
Samen met de andere provinciale verenigingen stuurde de AJF begin oktober een brief naar het Interprovinciaal Overleg (IPO) over de regeling. 'Er moeten goede regelingen komen; jongere boeren hebben de toekomst.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (LIE) #777334
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (LIE) #781533
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (ETT) #778490
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag17° / 13°50 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag17° / 12°10 %











