Rijn en IJssel onderzoekt wateroverlast
Waterschap Rijn en IJssel gaat uitgebreid onderzoek verrichten naar de kansen op wateroverlast. Daarbij wordt onder andere gekeken naar de invloed van begroeiing en klimaatsverandering.
Met dit onderzoek verwacht het waterschap nog beter inzicht te krijgen in de complexe werking van het watersysteem onder extreem natte omstandigheden.
Toetsing
De bevindingen uit dit onderzoek neemt het waterschap mee in de periodieke toetsing van het watersysteem op wateroverlast.
De laatste toetsing in het beheergebied van Rijn en IJssel dateert van 2005. De nieuwe toetsing krijgt een ander karakter dan die toetsing uit 2005.
Pilot
Om samen met betrokkenen te leren van de aanpak en uitkomsten van het onderzoek, koos Rijn en IJssel ervoor om ‘in het klein' te beginnen met een pilot voor het systeem van de Baakse Beek en Veengoot. Daarom worden de uitkomsten van het onderzoek gepresenteerd aan vertegenwoordigers en betrokkenen uit het gebied.
Het onderzoek loopt tot het voorjaar van 2015.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZOB) #692701
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (WD) #692543
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Ploeg 3300S Variomat (LH) #20949
Gebruikt, € 33.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (BV) #692141
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag23° / 10°10 %
-
Woensdag21° / 9°10 %
-
Donderdag20° / 9°10 %