Beslaglegging in antibioticafraudezaak
In een jarenlang lopend onderzoek naar antibioticafraude in de vleeskuikensector is bij twee hoofdverdachten beslag gelegd op auto's, woningen, bedrijfspanden en bankrekeningen.
Het gaat volgens het Openbaar Ministerie (OM) om een bedrag van ruim 650.000 euro. Het OM ziet de mannen als vermoedelijke leiders van een criminele organisatie.
Ze houden zich in georganiseerd verband bezig met ongecontroleerde handel, aflevering en gebruik van niet-geregistreerde antibiotica in de vleeskuikensector.
Groningen en Overijssel
De handelaar in pluimvee uit Groningen en een leverancier van voedingssupplementen voor vee uit Overijssel werden al in 2011 aangehouden.
De rechtszaak tegen de twee loopt nog, er is nog geen datum bekend voor de inhoudelijke behandeling ervan.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (OLD) #692665
Gebruikt, € 4.080
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











