135 euro voorschot voor baktarwe
Landbouwcoöperatie CZAV betaalt voor baktarwe en voertarwe voorschotten van respectievelijk 135 en 130 euro per ton.
CZAV maakte vandaag de voorschotprijzen voor graan bekend. Voor alle gerstsoorten wordt na levering 125 euro per ton betaald en voor triticale 120 euro per ton.
Van de verwachte graanoogst is inmiddels 75 procent binnen bij CZAV. Volgens de coöperatie zijn de kwaliteit en de opbrengsten van het graan over het algemeen goed.
Late afrijping
De oogstperiode duurt lang vanwege de late afrijping. Ook is vrij veel graan aangevoerd met hoge vochtpercentages, de kosten voor machinaal drogen zijn daardoor hoger dan normaal.
Op de voorschotprijzen van CZAV volgt in juni volgend jaar een nabetaling die gebaseerd is op de verdere ontwikkelingen op de graanmarkt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3025E COMPACTTREKKER (DAT) #781766
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6215R trekker (SOM) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6185 TTV trekker (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 12°50 %
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°80 %












