Rivierenland oefent met nooddijk op A2
Waterschap Rivierenland en Rijkswaterstaat oefenen komende nacht met het aanbrengen van een nooddijk op de snelweg A2 bij de afslag Everdingen.
De A2 doorkruist de Diefdijk, die water uit de Betuwe moet tegenhouden en de Randstad moet beschermen als er een dijk langs de grote rivieren zou breken.
Bij het viaduct ter hoogte van Everdingen liggen altijd drie betonnen balken van 30 meter lang en een meter hoog opgeslagen, die in geval van een dreigende dijkdoorbraak het 'gat' in de dijk kunnen opvullen.
Telescoopkranen
De balken wegen ongeveer 75 ton per stuk. Om deze op hun plaats te tillen zijn twee telescoopkranen nodig.
Voor de oefening moet de A2 tussen Utrecht en Den Bosch vannacht een aantal uren worden afgesloten. Verkeer uit Utrecht in de richting van Den Bosch wordt tussen 23 uur en 6 uur omgeleid via de A27 en de A15.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (HAE) #31196
Gebruikt, € 17.436
-

John Deere 6M 220 trekker (KOU) #693695
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP (DAA) #704763
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag19° / 9°20 %













