China wil babymelkpoeder stroomlijnen
De Chinese autoriteiten gaan de bezem halen door de binnenlandse producenten van melkpoeder voor kinderen.
Volgens de Chinese krant China Securities Journal moeten bedrijven gaan samenwerken of worden opgeheven, zodat er binnen vijf jaar niet meer dan drie tot vijf grote producenten overblijven.
De plannen zouden al in juni met 127 melkpoederbedrijven zijn besproken. Op korte termijn zou het aantal fabrikanten al tot vijftig moeten zijn gereduceerd.
Kwaliteit verhogen
China wil de kwaliteit van de melkpoederproductie verhogen om minder afhankelijk te worden van buitenlandse fabrikanten.
Veel Chinese ouders wantrouwen het melkpoeder van binnenlandse makelij en wenden zich tot westerse bedrijven als Danone, Nestlé en het Nederlandse FrieslandCampina.
Boetes
Deze zuivelfabrikanten kregen onlangs boetes opgelegd van de Chinese mededingingsautoriteit wegens het maken van verboden prijsafspraken.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HAE) #781577
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R 350 (SMI) #22228
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag17° / 13°50 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag18° / 12°10 %














