Foutieve perceelregistratie nekt Britten
Het Verenigd Koninkrijk moet 59 miljoen euro Europese landbouwsubsidie terugbetalen. Tekortkomingen in de perceelregistratie hebben ervoor gezorgd dat de Britten te veel geld hadden ontvangen.
Daarnaast bleken andere betalingen in met name Schotland niet in orde, zodat deze bedragen worden teruggevorderd.
Het Verenigd Koninkrijk moet verder bijna 19 miljoen euro terugbetalen in verband met tekortkomingen in de toewijzing van toeslagrechten.
Polen
Het perceelregistratiesysteem in Polen vertoonde eveneens onvolkomenheden. Daarnaast waren onder meer de betalingen en de toepassing van sancties niet correct gedaan. Het land moet daarom ruim 39 miljoen euro terugstorten.
Denemarken mag 11,5 miljoen euro terugbetalen, eveneens hoofdzakelijk voor onvolkomenheden in de perceelregistratie.
Nederland
In totaal moeten vijftien lidstaten geld terugbetalen. De Europese Unie heeft Nederland in dit verband niet genoemd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-

Kuhn FC280F Frontmaaier
1999, P.O.A.
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (WIJ) #779286
Gebruikt, € 167.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag17° / 13°50 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag17° / 12°10 %












