Q-koorts stichting in de startblokken
De voorbereidingen voor het oprichten van een onafhankelijke stichting voor Q-koortspatiënten zijn voltooid. Dat schrijft minister van Volksgezondheid Edith Schippers (VVD) in een Kamerbrief.
De Tweede Kamer moet alleen nog toestemming geven voordat de stichting met de naam Q-support aan de slag kan.
De Algemene Rekenkamer wijst Schippers erop dat ze er wel voor moet zorgen dat wordt gecontroleerd dat het geld van de stichting juist wordt besteed.
10 miljoen euro voor p
Toenmalig staatssecretaris van Landbouw Henk Bleker (CDA) en Schippers kondigden vorig jaar al aan 10 miljoen euro beschikbaar te stellen voor een stichting die patiënten moet ondersteunen met advies, begeleiding en onderzoek.
Zij deden dat in een reactie op een rapport van de Nationale Ombudsman Alex Brenninkmeijer. De ombudsman concludeerde dat de relatie tussen Q-koortspatiënten en de overheid ernstig is geschaad.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 250 trekker (OLD) #775887
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 360M
2014, P.O.A.
-

Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-

Perfect weidebloter LB-185
Gebruikt, P.O.A.











