Brautigam vertrekt bij BBH
Algemeen Directeur Ivo Brautigam vertrekt op 1 juli bij Bloemenbureau Holland (BBH). Hij stond sinds vijf jaar aan het hoofd van de organisatie voor bloemen- en plantenpromotie.
BBH meldt dat Brautigam 'toe is aan een nieuwe uitdaging'. De organisatie prijst hem omdat hij 'na zijn komst nieuw elan en consumentenfocus heeft gebracht in de marketing van de sierteeltsector'.
'In de veranderende, moeilijke marktomstandigheden heeft hij steeds zijn verantwoordelijkheid als algemeen directeur genomen en de consumentenstrategie weten te realiseren', aldus BBH.
Reorganisatie
De periode dat Brautigam aan het roer stond bij BBH wordt gekenmerkt door reorganisaties. Het budget dat BBH eerst via het Productschap Tuinbouw en later via FloraHolland beschikbaar had, slonk in vijf jaar van 22 tot 8 miljoen euro.
Het personeelsbestand kromp daardoor noodgedwongen stapsgewijs van 63 naar 13 medewerkers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ZUI) #692965
Gebruikt, € 5.168
-

John Deere 7R 270 () #696899
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320M
2011, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %













