900 bezoekers Campina-boerderijdag Neede
Volgens melkveehouder Gerrit Berendsen in Neede kwamen gisteren negenhonderd belangstellenden op de Open Boerderijdag van Campina af. Hij denkt dat de meeste belangstellenden, die zijn bedrijf bezochten, van verder weg kwamen.
De Achterhoeker vindt het aantal meevallen, omdat er vooraf niet al te veel publiciteit in kranten aan was gegeven. 'Veel bezoekers kwamen niet uit de directe omgeving.' De gezinnen waren volgens hem tot uit Doesburg en Zutphen afgereisd.
Berendsen denkt dat zij het dichtstbijzijnde melkveebedrijf, die aan de open boerderijdag meedeed, hebben gezocht op internet. Ook werd op pakken zuivel vermeld dat er op Tweede Pinksterdag een boerderijdag werd georganiseerd.
Openstaan
Reden voor Berendsen om mee te doen, is het openstaan van de boer naar burgers en consumenten. Ook konden ze meteen kennis maken met de producten.
De melkveehouder heeft de indruk dat veel bezoekers en gezinnen naar de boerderij kwamen zelf geen of weinig verwantschap hebben met de landbouw. Op 1 juni is er opnieuw een Open Boerderijendag.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (MOL) #781586
Gebruikt, P.O.A.
-

Voorlader Quicke X4S met console
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GA8121 hark met middenafleg
2010, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (LIE) #782220
Gebruikt, € 161.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %










