600 kippen geadopteerd door De Kweker
Levensmiddelengroothandel ‘De Kweker’ bestaat 45 jaar en viert dat op een groene manier. Het bedrijf heeft symbolisch 642 biologische kippen geadopteerd.
Vandaag zijn alle klanten van De Kweker getrakteerd op een doosje biologische eieren. De kippen zijn ‘geadopteerd’ via de actie 'Adopteer een kip' van biologische ketenorganisatie Bionext.
De organisatie is verheugd dat een groot aantal ondernemers op deze manier kennis maken met de biologische kwaliteit.
Vanzelfsprekend
Directeur Jeroen Smits van De Kweker: ‘Duurzaamheid maakt vanzelfsprekend onderdeel uit van het beleid van ons bedrijf en dat laten we met trots zien aan onze klanten, mede door ons grote biologische assortiment.’
Het bedrijf merkt dat de vraag naar biologische producten groeit bij de afnemers, niet zozeer vanwege ideële overwegingen, maar gewoon vanwege de kwaliteit en de smaak, aldus Smits.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 600 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (BIE) #691828
Gebruikt, € 3.289
-
KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (HAE) #24505
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (SOM) #692916
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag28° / 10°0 %
-
Dinsdag30° / 14°5 %
-
Woensdag30° / 15°15 %