600 kippen geadopteerd door De Kweker
Levensmiddelengroothandel ‘De Kweker’ bestaat 45 jaar en viert dat op een groene manier. Het bedrijf heeft symbolisch 642 biologische kippen geadopteerd.
Vandaag zijn alle klanten van De Kweker getrakteerd op een doosje biologische eieren. De kippen zijn ‘geadopteerd’ via de actie 'Adopteer een kip' van biologische ketenorganisatie Bionext.
De organisatie is verheugd dat een groot aantal ondernemers op deze manier kennis maken met de biologische kwaliteit.
Vanzelfsprekend
Directeur Jeroen Smits van De Kweker: ‘Duurzaamheid maakt vanzelfsprekend onderdeel uit van het beleid van ons bedrijf en dat laten we met trots zien aan onze klanten, mede door ons grote biologische assortiment.’
Het bedrijf merkt dat de vraag naar biologische producten groeit bij de afnemers, niet zozeer vanwege ideële overwegingen, maar gewoon vanwege de kwaliteit en de smaak, aldus Smits.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fella 270 achtermaaier met kneuzer
2008, P.O.A.
-
Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag23° / 10°10 %
-
Woensdag21° / 9°10 %
-
Donderdag20° / 9°10 %