Centralisatie A-ware Food Group in Almere
A-ware Food Group opent medio 2013 een vestiging en nieuw hoofdkantoor in Almere. Dat maakt de Nederlandse dienstverlener in het rijpen, versnijden, verpakken, opslaan en transporteren van onder meer kaas bekend.
De locatie in Almere biedt onderdak aan een kaaspakhuis, verpakkingslijnen en opslag voor verpakte kaas.
Op het terrein wordt tevens een nieuw hoofdkantoor gebouwd waar ondersteunende diensten als financiën en planning worden gecentraliseerd.
Centrale ligging
A-ware Food Group kiest voor Almere 'vanwege haar centrale ligging in het centrum van logistiek Nederland en de beschikbare grond'.
De opening van een vestiging in Flevoland betekent dat het familiebedrijf haar rijpings- en verpakkingsactiviteiten geleidelijk van de vestigingen in Zeewolde, Tilburg en Rijen naar Almere verplaatst.
Ondersteunende diensten
De ondersteunende diensten verhuizen vanuit Zeewolde en Lopik eveneens naar het nieuwe hoofdkantoor.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #781549
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag26° / 11°5 %
-
Zondag29° / 15°5 %
-
Maandag26° / 17°10 %











