'Bloemenhulde Sint Pietersplein blijft'
iBulb en het Bloemenbureau blijven zorgen voor de bloemenhulde tijdens de Paasviering op het Sint Pietersplein in Rome, meldt iBulb.
De bloemenhulde wordt al 27 jaar in opdracht van 3 promotieorganisaties van de Nederlandse sierteeltsector – het Bloemenbureau, Plant Publicity Holland (PPH) en het Internationaal Bloembollen Centrum (IBC) - uitgevoerd.
IBC bestaat echter niet meer en PPH sluit per 1 januari 2013 de poort.Daardoor was het onzeker of er in de toekomst nog bloemen naar Rome zouden gaan.
Bijdrage
Het Bloemenbureau blijft namens de Nederlandse bloemisterijsector haar bijdrage leveren, terwijl iBulb, het collectief van de bloembollenhandel, zich er nu ook aan heeft verbonden.
Het 'Bedankt voor die Blumen', zoals de paus altijd zijn waardering uitspreekt, blijft hierdoor voortbestaan.
Partners
Volgens iBulb sluiten zich wellicht nog andere partners aan bij het initiatief van het Bloemenbureau en iBulb.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (REU) #781630
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Extra 624T schijvenmaaier+kneuzer
Gebruikt, € 2.200
-

Lely Splendimo 360M
2014, € 4.750
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot











