Prognose suikeropbrengst stijgt door
De verwachte suikerproductie voor komend oogstseizoen is afgelopen maand gestegen van 13,1 naar 13,4 ton suiker per hectare.
Augustus was een goede maand voor de groei van suikerbieten. De hoeveelheid neerslag was gemiddeld normaal met regionaal wel grote verschillen.
Verder waren de temperaturen en de hoeveelheid straling bovengemiddeld. Dat is gunstig voor de suikerproductie.
Opbrengstverwachtingen
De opbrengstverwachtingen op de lichte gronden in het noorden en oosten van het land zijn relatief hoog. In deze regio’s viel vrijwel het hele groeiseizoen steeds op het juiste moment neerslag.
De bieten konden daardoor ongestoord groeien.
Flevoland het hoogst
De gemiddelde verwachte opbrengsten variëren per regio van 12,8 tot 15,7 ton suiker per hectare. In Flevoland zijn de verwachte opbrengsten het hoogst.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (MID) #692957
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950










