300 koeien met QR-code
Rouveen Kaasspecialiteiten heeft in Overijssel, Gelderland en Drenthe sinds vandaag bijna 300 koeien rondlopen met een QR-code. De QR linkt via de smartphone naar een korte film die laat zien dat Rouveen Kaasspecialiteiten zowel in de fabriek als op de melkveebedrijven hard aan de slag is om haar kaas te verduurzamen.
De eerste code werd vanochtend onthuld op het bedrijf van de familie Kroes in Mastenbroek. Gedeputeerde Theo Rietkerk trok een kleed van een koe.
Zo’n 250 koeien met QR-hesje op zijn de komende weken te zien in het gebied waar Rouveen Kaasspecialiteiten haar melk betrekt. Wie kans wil maken op een ballonvaart voor 2 personen of één van de 5 kleurrijke kaasplankjes kan een foto van een QR-koe opsturen naar RGD@rouveenkaas.nl.
265 boeren
Rouveen Kaasspecialiteiten is een kleine zuivelcoöperatie met 265 boeren en 150 miljoen kilo melk. Rouveen wil de consument laten zien dat haar kazen steeds duurzamer worden gemaakt. De code komt ook op verschillende producten van de zuivelcoöperatie te staan.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6140M trekker (HEN) #691707
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-
JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (HIL) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6090M trekker (HEN) #691710
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 13°90 %
-
Zaterdag20° / 13°90 %
-
Zondag21° / 13°70 %