Duitsland verbiedt weggeef-prijzen
De Duitse regering verlengt het verbod voor supermarkten om voedsel beneden de inkoopprijs aan te bieden. De wettelijke regeling geldt in elk geval tot 2017.
De verlenging gaat zelfs gepaard met een aanscherping van de regels. De Duitse boerenbond DBV reageert verheugd op dit besluit van de regering Merkel.
De Duitse detailhandel moet niet alleen de inkoopprijs als bodemprijs hanteren, maar mag daar nu ook geen uitzondering meer op maken met tijdelijke extreem goedkope aanbiedingen. De boerenbond had daar op aangedrongen.
Matiging prijzenoorlog
Volgens de DBV leidt deze aanpak tot een eerlijker concurrentie en tot een matiging van de ‘verwoestende’ prijzenoorlog tussen supermarkten. Daardoor hebben ook boeren en tuinders meer kans op een redelijke prijs voor hun producten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X948 (HG) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Rumptstad Ploeg RPV140-480 Variabel (4+1) wentelploeg (HG) #130235
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (HA) #692981
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %