Biobased economy brengt geld en banen
Zuid-Holland kan miljoenen verdienen en veel extra banen creëren met de 'biobased economy'. Hierbij vervangen groene grondstoffen uit de land- en tuinbouw de fossiele grondstoffen, die langzaam opraken.
Dat meldt het LEI en de Kennisalliantie. 'Het blijkt dat als bedrijven, onderzoek en overheid vanuit een gedeelde visie samenwerken, er miljoenen verdiend kunnen worden die ook nog eens veel extra banen opleveren', aldus de onderzoeksinstellingen.
Voorwaarden
Zuid-Holland is bij uitstek geschikt voor biobased technology. 'Hoogwaardige toepassingen zijn te realiseren vanuit Delft en Leiden, omdat daar de juiste voorwaarden aanwezig zijn: technologiebedrijven, universiteiten en hogescholen, ruimte voor experimenten en een goede infrastructuur. Bovendien is Rotterdam een belangrijke hub voor grondstoffen die gebruikt worden bij de productie van chemie en energie.'
Volgens de onderzoekers kan Zuid-Holland in 5 stappen een stevige positie bereiken als biobased (kennis-)centrum van Europa. Dit schrijven zij in de brochure www.lei.wur.nl/NR/rdonlyres/BBB36459-F7E5-4F50-8E85-748BC0B75EB2/151786/11108Brochure_Biobased_Economy_ZH_web.pdfDe Biobased Economy in Zuid-Holland.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 220 trekker (HEN) #693695
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 412 Vario
2007, P.O.A.
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5100M trekker (REU) #782329
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zondag14° / 5°80 %
-
Maandag15° / 8°60 %
-
Dinsdag16° / 6°70 %











