VVD: zorg voor zoet water
Statenlid Marijke van Dobben de Bruijn (VVD) maakt zich hard voor voldoende water van goede kwaliteit. De Tweede Kamer en leden van Provinciale Staten moeten hiervoor de'juiste kaders stellen'.
Dat meldt Dobben op de website van de VVD. 'Niet voor niets stelt het coalitieakkoord van Zuid-Holland: Wij vinden het belangrijk dat er voldoende zoet water is voor de land- en tuinbouw en industrie.'
'Naast de zorg voor veilig wonen achter betrouwbare dijken of veilig buitendijks wonen, moeten rijk en provincie ook zorgen voor voldoende water van goede kwaliteit', vindt Dobben.
Brood op de plank
'Zonder zoet water geen land- en tuinbouw; zonder zoet water geen proces industrie in de Rotterdamse Haven; zonder zoet water geen brood op de plank.'
De Zuid-Hollandse VVD-fractie stelt al langer dat er in de toekomst voldoende zoet water in Delta is. Dit omdat de Haringvlietsluizen op een kier gaan en er plannen zijn om het Volkerak-Zoommeer te verzilten.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra N114 (EMA) #778403
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

John Deere 6155R trekker CP50 (HAE) #60521
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Dinsdag23° / 11°0 %
-
Woensdag28° / 11°0 %
-
Donderdag33° / 15°0 %











