Melkprijs DOC op peil
Waar de melkprijs van FrieslandCampina de laatste twee maanden bijna 2 cent zakte, slaagt DOC Kaas er voor de 4e opeenvolgende maand in haar melkprijs op gelijk niveau te houden.
DOC Kaas betaalt ook in september een voorschotprijs van € 37,51 voor 100 kilo melk. Dat geldt voor 4,20% vet en 3,40% eiwit inclusief BTW en kwantumtoeslag bij een jaarleverantie van 800.000 kilo melk.
De vetprijs blijft op € 3,22 en de eiwitprijs op € 7,22 per kilo. FrieslandCampina betaalt € 4,54 per kilo vet en € 5,59 voor een kilo eiwit.
Minder aanvoer
Volgens directeur Jannes Oosterveld is de marktsituatie op dit moment vrij stabiel. Hij constateert dat de dip in melkaanvoer groter is dan de afgelopen jaren. 'Dat komt door het natte weer en heeft mogelijk een positief effect op de prijzen.'
Toch blijft voorzichtigheid op zijn plaats, vindt Oosterveld: 'Het melkproductieseizoen in Australië en Nieuw-Zeeland staat voor de deur. Dat leidt wereldwijd tot een hoger aanbod van melk. Het blijft lastig inschatten wat dat voor een effect heeft.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 3039R (DAT) #702438
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
-

John Deere 7R 350 (HAE) #22228
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Zondag14° / 5°80 %
-
Maandag15° / 8°60 %
-
Dinsdag16° / 6°70 %










