Pas op plaats voor tarwenoteringen
De landbouwbeurzen in Emmeloord, Goes en Middenmeer noteren deze week vrijwel dezelfde prijzen voor voertarwe als vorige week.
Daarmee lijkt de tarwemarkt voorlopig een pas op de plaats te maken. De noteringen voor voertarwe op de Nederlandse landbouwbeurzen variëren globaal van € 190 tot € 195 per ton.
Op de internationale markt is sprake van iets lagere prijzen vanwege de sterke dollar, de economische onzekerheid en de hogere tarwevoorraden. Vooral de Verenigde Staten stelde de voorraad op basis van het laatste United States Department of Agriculture-rapport naar boven bij.
Wereldconsumptie
Volgens het Amerikaanse landbouwministerie is op dit moment de wereldproductie van tarwe vrijwel gelijk aan de wereldconsumptie. Ook op de meeste Europese markten daalde de tarwenotering ondanks de zwakkere euro.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (MID) #692957
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X 117R ZITMAAIER (MOL) #30587
Gebruikt, € 4.148
-
Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag22° / 13°20 %
-
Woensdag21° / 15°70 %
-
Donderdag21° / 15°40 %