A-ware verhoogt melkprijs met 3 euro
Na de stabilisatie in maart, laat Royal A-ware voor april 2026 weer een duidelijke stijging zien. De gewogen prijs (WP) voor gangbare melk stijgt naar 44,09 euro per 100 kilo. Dit is een toename van 3 euro ten opzichte van maart. De directie heeft deze verhoging doorgevoerd via een correctie op zowel de vet- als eiwitprijs.
De WP is het werkelijk uitbetaalde melkgeld door A-ware in deze maand bij 4,49 procent vet en 3,57 procent eiwit, gedeeld door het totale aantal kilo's geleverde melk van alle melkstromen, met uitzondering van biologische melk. Zo wordt voor de traditionele melk 41,30 euro per 100 kilo betaald en voor boerderijmelk 42,55 euro per 100 kilo.
De prijs voor weidemelk komt uit op 41,65 euro per 100 kilo, terwijl Koe Bewust-melk 44,35 euro oplevert. Voor Beter voor-melk betaalt A-ware 47,69 euro per 100 kilo.
De biologische melkprijs staat net als in februari en maart op 67,55 euro per 100 kilo. Alle bedragen gelden bij het gemiddelde kwantumvolume van alle melkveehouders in de betreffende melkstroom van 2025.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, € 7.250
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Weer
-
Donderdag21° / 11°15 %
-
Vrijdag25° / 11°0 %
-
Zaterdag26° / 14°10 %















