Erik Luiten beoogd voorzitter Agractie
Agractie heeft Erik Luiten voorgedragen als nieuwe voorzitter van de boerenactiegroep. Hij moet Alien van Zijtveld opvolgen, die op 31 maart stopt. De algemene ledenvergadering moet nog instemmen met de promotie van Luiten. Dit gebeurt op 17 maart.
De beoogde nieuwe voorzitter heeft een melkveebedrijf in het Gelderse Aalten. Luiten zit sinds 2019 in het bestuur van Agractie. De afgelopen jaren heeft hij op verschillende momenten opgetreden als waarnemend voorzitter.
Het bestuur krijgt te maken met nog een aantal wisselingen. Als de leden ermee instemmen, dan wordt bestuurslid en melkveehouder Bart Belser per 1 april secretaris. Deze rol neemt hij over van schapenhouder Jan Bloemert. Laatstgenoemde neemt de rol van penningmeester over van Mathijs Lubbertsen, die het bestuur zal verlaten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 195 trekker (REU) #780585
Gebruikt, € 160.000
-

Kuhn VARI MASTER 151 (LIE) #777268
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6155R (ZIJ) #705387
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
-
Woensdag16° / 1°10 %

















