Erik Luiten beoogd voorzitter Agractie
Agractie heeft Erik Luiten voorgedragen als nieuwe voorzitter van de boerenactiegroep. Hij moet Alien van Zijtveld opvolgen, die op 31 maart stopt. De algemene ledenvergadering moet nog instemmen met de promotie van Luiten. Dit gebeurt op 17 maart.
De beoogde nieuwe voorzitter heeft een melkveebedrijf in het Gelderse Aalten. Luiten zit sinds 2019 in het bestuur van Agractie. De afgelopen jaren heeft hij op verschillende momenten opgetreden als waarnemend voorzitter.
Het bestuur krijgt te maken met nog een aantal wisselingen. Als de leden ermee instemmen, dan wordt bestuurslid en melkveehouder Bart Belser per 1 april secretaris. Deze rol neemt hij over van schapenhouder Jan Bloemert. Laatstgenoemde neemt de rol van penningmeester over van Mathijs Lubbertsen, die het bestuur zal verlaten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (LIE) #692279
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (WOL) #782474
Gebruikt, € 153.500
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (WIJ) #781634
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, € 93.500
Vacatures
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Wageningen
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Maandag25° / 14°20 %
-
Dinsdag17° / 13°85 %
-
Woensdag18° / 12°80 %

















