Oekraïne-vlogger Kees Huizinga: 'Bezoek van de ambassade'
Carolien Spaans van de Nederlandse ambassade is op bezoek bij Kees Huizinga, de Nederlandse boer in Oekraïne. Ze houdt zich als landbouwraadslid elke dag bezig met ondersteunen tussen het bedrijfsleven en de overheid. Dit doet ze op het gebied van land- en tuinbouw.
'Er is een extra stal bij gekomen', ziet de Spaans direct. Ze is al vaker op het bedrijf geweest. Maar Spaans is natuurlijk ook benieuwd naar hoe het land van Kees Huizinga erbij staat. 'Het ligt er heel mooi bij.'
Na het bezoek gaat Huizinga direct terug het land op. De DB-zaaimachine van John Deere met 24 meter breedte doet voor het eerst dit jaar zijn werk. Met een RX ervoor. 'Even afkloppen, hoor. Maar het afgelopen etmaal is het in ieder geval goed gegaan', stelt Huizinga voorzichtig.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #777845
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

Kverneland Kverneland LD100-200 5 schaar Packo-Mat
2011, P.O.A.
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, € 22.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag15° / 8°5 %
-
Vrijdag14° / 7°5 %
-
Zaterdag13° / 6°5 %

















