Podcast: College Boer met Hans Van den Heuvel
Landbouwpolitiek en -lobby. Dat is waar de uitzendingen van College Boer om draaien. LTO-directeur Hans Van Den Heuvel laat studenten van de HAS in Den Bosch kennismaken met de landbouwlobby.
De landbouw is misschien wel een van de sectoren waarvoor het meest wordt gelobbyd. Voedselproductie en de inrichting van het buitengebied zijn belangrijke thema's in politiek Nederland en Brussel. Dit onderwerp staat centraal in College Boer.
Van den Heuvel werkt in het brandpunt van de landbouwlobby en schakelt dagelijks tussen politici, ambtenaren, beleidsmakers, boeren, tuinders en andere belanghebbenden. Om de lobby te laten slagen, is een netwerk, kennis van dossiers en een achterban nodig, legt Van den Heuvel de studenten uit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.313
-
Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-
Farmtrac FT25G (WOL) #39432
Gebruikt, € 15.000
-
John Deere 6320 (BRU) #706685
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag17° / 12°90 %