Podcast: College Boer met Hans Van den Heuvel
Landbouwpolitiek en -lobby. Dat is waar de uitzendingen van College Boer om draaien. LTO-directeur Hans Van Den Heuvel laat studenten van de HAS in Den Bosch kennismaken met de landbouwlobby.
De landbouw is misschien wel een van de sectoren waarvoor het meest wordt gelobbyd. Voedselproductie en de inrichting van het buitengebied zijn belangrijke thema's in politiek Nederland en Brussel. Dit onderwerp staat centraal in College Boer.
Van den Heuvel werkt in het brandpunt van de landbouwlobby en schakelt dagelijks tussen politici, ambtenaren, beleidsmakers, boeren, tuinders en andere belanghebbenden. Om de lobby te laten slagen, is een netwerk, kennis van dossiers en een achterban nodig, legt Van den Heuvel de studenten uit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BIE) #692147
Gebruikt, € 7.054
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #779286
Gebruikt, € 167.500
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 6°90 %
-
Zaterdag10° / 4°40 %
-
Zondag11° / 0°40 %













