Topigs Norsvin opent onderzoekscentrum Delta Canada
Met het openen van een nieuw onderzoekscentrum Delta Canada hoopt Topigs Norsvin de genetische vooruitgang in de Z-lijn en TN Tempo aanzienlijk verhogen.
Dit onderzoekscentrum, gelegen nabij Woodlands in Manitoba, is woensdag 27 juni geopend. De locatie ligt ver weg van varkensproductiebedrijven, maar is nog steeds dicht bij de internationale luchthaven Richardson van Winnipeg. Daardoor is het mogelijk om berensperma te exporteren naar de klanten. De totale investering bedraagt 10 miljoen euro.
Individuele registratie
Delta Canada huisvest 2.600 varkens en test jaarlijks 7.500 jonge kernberen van de TN Tempo en de Z-lijn. Delta Canada is uitgerust met IFIR-voerstations voor individuele registratie van voederopname.
Ook heeft het onderzoekscentrumeen CT-scanner die het mogelijk maakt om de karkassamenstelling, robuustheid en vleeskwaliteit sneller en met grotere nauwkeurigheid te verbeteren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HIL) #777297
Gebruikt, P.O.A.
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %















