Eerste paprika's geoogst in Someren
De eerste paprika's van dit seizoen zijn weer geplukt. Medewerkers van paprikabedrijf JGS in Someren sneden afgelopen week de eerste vruchten.
Tijdens Kom in de Kas is het bedrijf geopend voor publiek. Hier kan het publiek het hele proces zien: de oogst in de kas, de zelfrijdende karren die de vruchten naar de hal brengen, het sorteren en het verpakken. Twee koks zijn aanwezig om paprikasmoothies en andere hapjes te maken.
'We willen graag laten zien hoe we telen. En van de andere kant kunnen wij ook iets opsteken van de bezoekers, vooral hoe ze tegen de tuinbouw aankijken. We leveren aan de handel, dus normaal hebben we weinig contact met de mensen die onze paprika's consumeren', vertelt René Joosten van JGS.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
McCormick Farmall F267
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, € 49.500
-
7635
Gebruikt, € 17.500
-
New Holland T5.95 DualCommand
2012, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %